Zapraszam Cię na indywidualne
lekcje jogi.

Podczas spotkań jeden na jeden pokażę Ci techniki medytacyjne,
ćwiczenia na uważność oraz asany dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb
i umiejętności. Zajęcia odbywają się w Warszawie, lub online.

Zapraszam Cię na indywidualne lekcje jogi.

Sandra Guzek

Cześć, z tej strony Sandra!

Wierzę, że praktyka jogi powinna być Twoją indywidualną drogą. Twoje ciało i organizm są wyjątkowe, więc potrzebują szczególnego podejścia do praktyki jogi.

Jako psycholog oraz doświadczona instruktorka jogi w bezpieczny i komfortowy sposób wprowadzę Cię w świat jogi oraz pomogę Ci zrozumieć siebie poprzez swoje ciało. Od lat zajmuję się pracą z ciałem, a dzięki jodzę pokażę Ci jak w świadomy sposób odczytywać sygnały wysyłane przez twoje ciało.

Indywidualna forma zajęć pozwala nam na bycie w stałym kontakcie podczas lekcji – ty praktykujesz, a ja czuwam nad przebiegiem sesji i dobraniem odpowiednich asan i technik oddechowych do twoich możliwości.

Lekcje indywidualne - stacjonarnie

Forma stacjonarna pozwala na większą dokładność, ze względu na wspólną obecność na sali – mam szansę poprawiać cię oraz pomagać Ci w pozycjach.

Indywidualna lekcja – 200 zł / 60 min

Zajęcia prowadzę w Atlas Tower przy Placu Zawiszy lub Naturalnym Centrum Zdrowia przy ul. Grażyny 15. 

Istnieje możliwość dojazdu do Ciebie (dodatkowo płatne 30 zł). 

Sandra Guzek
Sandra Guzek

Lekcje indywidualne - online

Przy dobrym ustawieniu kamer – tak żebyśmy obie / oboje mogły/mogli się dobrze widzieć (cała sylwetka, również w pozycji stojącej) umożliwia Ci rozpoczęcie lub kontynuowanie praktyki jogi bez wychodzenia z domu.

Obecna sytuacja pandemiczna może powodować, że wolisz praktykować w domu, a platforma ZOOM pozwala na praktykę w bezpiecznych warunkach – tzn. w zaciszu własnego domu. Taka praktyka może być wskazana dla kobiet w ciąży, osób, które cierpią na przewlekłe choroby lub są po operacjach i nie chcą narażać swojego zdrowia poprzez wychodzenie z domu.

Indywidualna lekcja – 150 zł / 60 min

Czym się różnią lekcje indywidualne od grupowych?

Zajęcia ze mną

  • Kameralne grupy
  • Indywidualne podejście
  • Doświadczenie psychologiczne i jogowe
  • Asany dopasowane do Ciebie
  •  

Szkoła jogi

  • Duże grupy
  • Rozproszona uwaga instruktora
  • Doświadczenie związane tylko z jogą
  • Zajęcia w oparciu o konkretny grafik
  •  

Najczęściej zadawane pytania

i odpowiedzi 🙂

To proste 😉 Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie korzystając z formularza na tej stronie – znajdziesz go na dole strony. A ja odezwę się do Ciebie jak najszybciej będę mogła i wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie formę lekcji indywidualnych oraz ustalimy dzień i godzinę spotkań. Potem wystarczy, że opłacisz swój pakiet lub pojedynczą lekcję na wskazany w wiadomości ode mnie numer konta i gotowe! <3

– Załóż wygodne ubranie – nie może być zbyt luźne, ale też nie może krępować twoich ruchów,
– możesz ćwiczyć w skarpetkach lub na bosaka,
– przygotuj matę do ćwiczeń,
– jeśli takiej nie posiadasz, zgłoś mi to przed zajęciami ( dotyczy tylko formy stacjonarnej zajęć),
– zjedz ostatni posiłek na 2-3 godziny przed zajęciami,
– wycisz wszystkie urządzenia elektroniczne,
– nastaw się pozytywnie. 😉

Absolutnie nie 😉 Zajęcia, na które się zapisujesz pomogą Ci rozciągnąć Twoje ciało, uwolnić nagromadzone poprzez stres napięcia w ciele, ale co najważniejsze poznać siebie poprzez praktykę jogi Rozciągnięcie będzie przyjemnym skutkiem ubocznym Twojej regularnej praktyki na macie.

Nie jest to konieczne. Jeśli nigdy nie ćwiczyłaś jogi, wybierz grupę nr 1 – Joga na dobry początek, a tam właśnie poznasz podstawowe asany i techniki medytacji.

Tak, oczywiście, że możesz. Kontuzje zdarzają się każdemu i nie muszą Cię wcale wykluczyć z praktykowania. Najważniejsze to praktykowanie pod okiem doświadczonego instruktora, który powie Ci jak modyfikować asany, słuchając swojego ciała, który jest najlepszym nauczycielem. ( będą w zgodzie ze swoim ciałem)

Przed swoimi pierwszymi zajęciami opowiedz mi o swojej dolegliwości lub ciąży, a trakcie praktyki otoczę Cię szczególną opieką, pokaże Ci jak możesz modyfikować asany i ćwiczyć w bezpieczny dla Ciebie sposób. Taka praktyka może wspomóc proces leczenia/gojenia lub złagodzić ból np: bóle kręgosłupa podczas ciąży.

Wybierz zajęcia i dołącz do mnie.

Wyślij zgłoszenie, a ja wrócę do Ciebie tak szybko jak mogę. 🙂 Jeśli miejsca są wciąż dostępne skontaktuje się z Tobą drogą mailową.

Masz pytania? Porozmawiajmy:

Guzek.Sandra@gmail.com

Copyright Sandra Guzek 2021 © All rights Reserved.